Tekstilės gaminių ženklinimas

DTG spauda

Tiesioginis spausdinimas ant tekstilės ar jos gaminių, naudojant specializuotą vandeninio rašalinio purškimo technologiją. Kadangi tai yra skaitmeninis procesas, tekstilės ženklinimas yra ryškesnis nei tradiciniai ženklinimo būdai, tokie kaip šilkografija. Be to DTG spauda sudaro galimybę atspausdinti tiek mažus, tiek didelius tiražus neribojant spalvų ar atspalvių skaičiaus. DTG technologija tinka spausdinti ant natūralių pluoštų, tokių kaip medvilnė (medvilnės sudėtyje turi būti ne mažiau kaip 85%).

Šilkografiniai transferai

Šilkografijos būdu gaminami lipdukai, skirti tekstilės gaminių dekoravimui ar ženklinimui. Transferai yra ruošiami ant popieriaus arba specialios skaidrios plėvelės ir ant tekstilės gaminių pernešami karštu būdu, t.y. naudojant termo presą. Tai geriausias pasirinkimas smulkių elementų pernešimui ant audinio. Rekomenduojamas maksimalus spalvingumas iki 3 spalvų. Tinka ženklinti tiek natūralius audinius, tiek poliesterį.

Termo plėvelė

Plėvelė su lipniu poliesteriniu pagrindu. Lipnus klijų sluoksnis leidžia lengvai ploteriu išpjauti nesudėtingus logotipus ar elementus. Ši plėvelė labai elastinga ir maloni liesti. Termo plėvelė naudojama pernešant logotipus ir piešinius ant marškinėlių, džemperių, sportinių drabužių, tekstilinių krepšių, vėliavų ir t.t. Tinka darbui su bet kokio tipo medžiagomis, tokiomis kaip medvilnė, poliesteris, linas ir t.t. Logotipai ar piešiniai perkeliami ant audinio karštu būdu, naudojant termo presą. Perkeltas paveikslėlis yra prikaitinamas aukštoje temperatūroje ir tinkamai prižiūrint yra ilgaamžis. Termo plėvelė netinka kai reikia pernešti smulkius grafinius elementus.

Termo plėvelė su spauda

Tekstilės ženklinimo būdas, kai tiesioginė daugiaspalvė spauda yra atliekama ant termo plėvelės su lipniu pagrindu. Atspaustas ant tokios plėvelės piešinys yra išpjaunamas ploteriu ir tuomet, karštu būdu - naudojant termo presą, pernešamas ant drabužio ar kito tekstilės gaminio. Perkeltas paveikslėlis yra prikaitinamas aukštoje temperatūroje ir tinkamai prižiūrint yra ilgaamžis. Perkeltas paveikslėlis tinkamai prižiūrint tekstilės gaminį yra ilgaamžis. Šis ženklinimo būdas tinkamas vienetinių užrašų, atvaizdų, nesudėtingų logotipų perkėlimui ant tekstilės gaminių, kai piešinys yra spalvotas ir kai negalima naudoti tiesioginės spaudos (DTG). Termo plėvelė netinka kai reikia pernešti smulkius grafinius elementus.

Siuvinėjimas

Logotipų siuvinėjimas ant darbo drabužių (kepurės, marškinėliai, polo marškinėliai, džemperiai, rankšluosčiai ir kiti gaminiai). Tai ilgaamžiškiausias tekstilės gaminių ženklinimo būdas, suteikiantis gaminiams solidumo ir išskirtinumo. Siuvinėjimas netinka kai logotipe yra smulkių raidžių, minimalus raidės aukštis turi būti 5 mm.

Taip pat žiūrėkite

UAB „Geminga“

Įm. k. 147693014

PVM. k. LT476930113

I-IV: 9.00-18.00, V: 9.00-17.00